Flamingo Ajans genç bir ekip tarafından kurulan, üniversite öğrencileri ve mezunlarından oluşan geniş kadrosuyla hizmet veren, eğitim seviyesi yüksek, yabancı dile ve estetiğe önem veren yenilikçi bir ajansdır. Fuar ve tanıtım organizasyonlarında pek sık rastlanmayan şekilde iş ahlakı ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş, çalıştığı firmalara kötü sürprizler yaşatmayan, verdiği sözlerin daima arkasında duran bir ajansız. Sağlam ve emin adımlarla sizlerle kurduğumuz ve kuracağımız değerli çözüm ortaklıklarıyla büyümeye çalışan, para kazanmayı değil, saygı ve güven kazanmayı hedefleyen, ''kazan kazan'' politikasını benimsemiş, daima birincil önceliği müşteri memnuniyeti olan bir ajansız.

Flamingo Ajans olarak bizim için iş ahlakı, güler yüz, estetik ve eğitim çalışma arkadaşlarımız da aradığımız olmazsa olmaz standartlarımız olduğundan, bizi tercih ettiğiniz taktirde herhangi bir sürprizle karşılaşmayacağınızın ve memnun kalacağınızın garantisini gönül rahatlığıyla verebiliyoruz. Bugüne kadar çalıştığımız bütün firmalardan olumlu not aldık ve almaya devam ediyoruz.

Fuar ve benzeri tanıtım organizasyonlarınızda misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamak ve ağırlamak, yabancı dil bilen hosteslerimizle yurtdışındaki müşterilerinizle aranızda en iyi şekilde iletişim kurmak ve resmiyeti korumak, fuar yada organizasyon ziyaretçilerinin dikkatlerini çekmek ve benzeri bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize her zaman güvenebilirsiniz. Geniş ve deneyimli hostes, tercüman ve model kadromuzla siz değerli firmalara hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Unutmayın; Standınızı ziyaret edecek ziyaretçi ve müşterileriniz ilk olarak standınızda görevli hostes, tercüman veya model tarafından karşılanmakta ve onlarla iletişime geçmektedir. Tercihinizin firmanızın imajı açısından oldukça önemli olduğunu hatırlatıp, fuar ve tanıtım organizasyonlarında başarılı, güvenilir, dinamik ve deneyimli bir ekiple çalışmanın firmanız açısından oldukça önemli olduğunu, hatta ve hatta zorunluluk olduğunu vurgulamak isteriz.

 

Fuar ve tanıtım organizasyonlarınızda birlikte çalışabilmek dileğiyle...